1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Cender Hotel Antalya

Aktivitelerimiz

ÜCRETLİ HİZMETLER

ODA SERVİSİ :

Cender Hotel - Oda Servisi

24 Saat, özel mönüsü ile sizlere hizmet veren servisimiz için,  266 nolu telefonu çevirmeniz yeterlidir. Kahvaltınızı odanızda almak isterseniz oda servisi için lütfen 264’ü arayınız. Odanıza istediğiniz  kahvaltı ayrıca ücretlendirilecektir.

 

MINIBAR

Odanızda bulunan mini bar, kullanıldığında ilgili personelimiz  tarafından  tekrar doldurulacaktır. Servisimiz ücretlidir. Ayrıldığınızda lütfen resepsiyona beyan ediniz.

EMANET KASALARI

Cender Hotel - Emanet Kasaları

Otel kasalarının kullanımı ücretlidir. Güvenlik açısından değerli eşyalarınızı odanızdaki güvenlik kasasında saklayınız. Otel idaresi değerli eşyalarınızın her türlü ziyan ve eksikliğinden sorumlu değildir. Sorunlarınız için lütfen  ( 232 ) arayınız.

 

ÇAMAŞIR VE KURU TEMIZLEME

Cender Hotel - Çamaşır Kuru Temizleme

Bu servisimiz 09:00/16:00 saatleri arasında hizmetinizdedir. Detaylı bilgileri çamaşır formunda bulabilirsiniz. Lütfen formu doldurup çamaşırlarınızın alınması için (232) arayınız.

 


GEÇ AYRILMA

Cender Hotel - Geç Ayrılma

Odadan ayrılış saati 12:00’dir. Uzatmak istediğinizde, otelin uygunluğuna göre  resepsiyon görevlileri size yardımcı olacaktır. Geç ayrılma için lütfen bir gün önceden resepsiyona başvurup fiyat tarifesi bilgilerini alınız.

 

 

İNTERNET ODASI :

Internet odası asma katta bulunmaktadır. Günün her saatinde ücret karşılığı bu servisi kullanabilirsiniz.

SAĞLIK KULÜBÜ (FITNESS SALONU – HAMAM-SAUNA )

Cender Hotel - Sağlık Klübü

Sabah 09:00 21:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Sağlık kulübü hizmetlerimiz ücretlidir. Bilgi için 250’yi arayınız.

 

 


BAY BAYAN KUAFÖRÜ

Cender Hotel - Kuaför Hizmetleri

Fitness salonu  ile aynı katta bulunan, bay bayan kuaförümüz, Saat 09:00 / 18:00 arasında hizmetinizdedir.

 

 

 

 

ÜCRETSİZ HİZMETLER

UYANDIRMA SERVİSİ:

Cender Hotel - Uyandırma ServisiGünün her saatinde 232 nolu telefonu arayarak istediğiniz saatte uyandırma hizmetinden  yararlanabilirisiniz.

 

 


YÜZME HAVUZU

Cender Hotel - Yüzme Havuzu

Havuzumuz Mayıs-Ekim ayları arasında hizmetinizdedir. Odalarınızdaki havluları havuza götürmemenizi rica ederiz. Havlu için havuz görevlisinden yada resepsiyondan yardım isteyebilirsiniz.

 


OTOPARK

Cender Hotel - Otopark

Otel girişinde açık otparkımız mevcuttur. 24 saat güvenli kamerası ve güvenlik personeli tarafından takip edilmektedir. Emin bir şekilde araçlarınızı konakladığınız süre boyunca park edebilirsiniz.

 


OYUN SALONU

Boş vakitlerinizde,  tavla gibi oyunlarla hoşça vakit geçireceğiniz mekanımız asma kattaki  oyun salonudur.

OTURMA SALONU

Cender Hotel - Oturma Salonu

Şayet  zamanınız varsa, kitap, gazete okuyabilir yada TV seyredebilirsiniz.

 

 TOPLANTI VE BANKET SERVISI

Cender Hotel - Toplantı ve BanketAsma katta 2 adet, 20 kişi ve 100 kişi kapasiteli toplantı salonlarımız bulunmaktadır. Ayrıca , minimum 50 maksimum 400 kişi kapasiteli  panorama salonumuz çok amaçlı kullanılır.